ECT RCT CCT CMT Test Cihazları

Kağıt ve karton, ambalaj sektöründe en çok kullanılan malzemelerin başında gelmekte ve gıda, kozmetik, elektronik ve benzeri bir çok sektörde nakliye esnasında çok önem arz etmektedir. Bu malzemelerden yapılmış kolilerin de çok sıkı kalite kontrol testlerine tabi tutulmaları zorunluluk haline gelmiştir. Bu testlerin çekme basma makinesine takılan aparatlar ile yapılanları ECT RCT CCT CMT testleridir. Labomak her üretim serisinde olduğu gibi KOBİ ve KOMPETAN olarak iki seri olarak karton mukavva test cihazlar üretmektedir.

KOBİ:     Mukavemet ve malzeme testlerinin artık bir ihtiyaç haline geldiği orta seviye kalite kontrol laboratuvarları için tasarlandı. Cihaz ana gövdesinde sadece acil durdurma ve yukarı aşağı hareket tuşları bulunan model herhangi bir Windows tabanlı tablet, diz üstü veya masa üzeri bir bilgisayar ile çalışabilmekte. Tam bilgisayar kontrollü, numerik ve grafik sonuç veren, kendi Logonuz ile renkli PDF formatında çıktı imkanı sunan Kobi, için analiz ve istatistik yazılımı tamamen ücretsiz. İhtiyaç ve maliyete göre 0,001 mm/d hıza kadar birçok motor ve sürücüleri alternatif olarak sunulmaktadır.

KOMPETAN:         Kalite Kontrolü tamamlayıp Araştırma Geliştirme adımına geçen laboratuvarlar için hayli emek harcanarak ürettiğimiz seridir. Kobi’ den farklı olarak yapılan analizler belirli bir arşiv altında otomatik olarak yedeklenir. GLP kurallarına göre kullanıcı tanımlı arşivleme ile tüm testler saniye saniye kayıt altına alınır. Yapılan testlere geri dönülerek test tekrarı yapabilir. Cihaz kasasına monte özel dokunmatik ekranı ve bir arada çalışan bilgisayar sistemi mevcuttur. İsteğe bağlı cift kademe yük hücresi eklenerek düşük yükler için, daha fazla hassasiyet elde etmek veya bir tarafı çekme, diğer tarafı basma departmanı olarak kullanmayı mümkün kılar. En gelişmiş PLC ve yük hücreleri kullanılan seri, son derece yüksek data transferi sağladığından çok hassas grafikler elde etmek mümkündür.

FALCON KOBİ YAZILIMIFALCON PRO YAZILIMI
ANLIK GRAFİK ÇİZİMİVV
TÜM BİRİMLERDE TEST İMKANIVV
TEST RAPORUNU PDF FORMATTA KAYITVV
STANDART ÇEKME BASMA 3 NOKTA EĞME TEST YAZILIMIVV
10 NUMUNE ARDIŞIK TEST YAPMA VE İSTATİSTİKVV
TEK GRAFİK ÜZERİNDE 10 TESTE KADAR FARKLI RENKTE EĞRİ BİNDİRMEVV
*** UZAKTAN MASA ÜSTÜ BAĞLANTISI İLE TEKNİK YARDIMVV
TEST SONUÇLARINI KENDİ SİSTEMİNDE ARŞİVLEMEXV
OTOMATİK VERİ TABANI YEDEKLEMEXV
ŞİFRE İLE PROGRAMA GİRİŞXV
YÖNETİCİ AYARLARI / PERSONEL YETKİ ATAMA BELİRLEMEXV
SONUÇLARI EXCEL FORMATINDA KAYITXV
EKSTENSOMETRE BAĞLANTISIXV
ÖZEL TEST METODU TANIMLAMA XV
NUMUNEYE ÖZEL TEST TANIMLAMA. OLUŞTURMA VE ÇAĞIRMAXV
ECT ÇENESİ
ECT ÇENESİ


FALCON ANALİZ VE ARŞİVLEME YAZILIMI
 

Labomak Falcon Yazılımı

Bu mekanik gücü yöneten  çok akıllı bir işletim sistemi bulunmakta! Labomak Falcon test analiz ve arşivleme yazılımını yakından inceleyin

You may also like...