Yay Tansiyon Cihazları

MODEL KARŞILAŞTIRMA TABLOSU
Yay tansiyon cihazlarımıza ait karşılaştırma tablosu

Labomak, helezon yaylar üzerinde çekme ve basma testi yapmaya yarayan çeşitli kapasite ve versiyonlarda tek ve çift sütunlu Yay Test Cihazları ‘da üretmektedir.

Bu test cihazları ASTM, ISO, DIN, EN, JIS, GOST, GB gibi standartlara uygundur. Yay testi için mükemmel çözümler sunan bilgisayar kontrollü hassas test makineleridir. PC ve yazıcı ile donatılmış test cihazları, yüksek hassasiyet, yüksek kararlılık ve yüksek güvenilirlik ile çıktı üretir. Yay test cihazları, kullanıcı dostu tasarımlarıyla güvenliği sağlar, operatör iş yoğunluğunu azaltır ve en üst düzeyde esneklik sağlar.

  • Yüke göre strok okuyabilme
  • Stroka göre yük okuyabilme
  • 0,1 gramdan 40 tona kadar farklı kapasitelerde
  • Manuel veya tam bilgisayar destekli modeller
  • Kompetan modelde özel test metotları ve özel yazılım yükleme
  • Ön yük tanımlı ilk boy alabilme
  • Çeşitli yay boyları ve çapları için tutma aparatları (opsiyonel)
Spring tensile machine
2000N’a kadar yaylar için dokunmatik ekranlı,manuel yay tansiyon cihazı
High capacty spring test machine
2 kn ye kadar yaylar için çift kolonlu yay tansiyon cihazı
Yay tansiyon cihazı test ekranı

Yay tansiyon cihazı test ekranı

Kobi ve Kompetan versiyonlarda test sekmesinde, her bir test numerik, grafik ve istatistik olarak izlenebilir. Rapor sekmesinde kullanıcı tanımlı formatta görseller ve numune bilgileri (örneğin logonuz, numune resimleri, numune tanımları gibi istediğiniz kadar bilgi eklenebilir.) dökümante edilebilir. Kobi versiyonlar test raporunu PDF olarak kayıt ettikten sonra hafızası sıfırlanır. Dosyayı kullanıcı kendi oluşturduğu dosya sistemi içine PDF olarak kayıt eder. Kompetan modeller bu bilgileri sizin için arşivine ekler ve tanımladığınız kriterlere göre numune aramanıza olanak tanır.

VERSİYONLAR

ÇEKO

Dökümantasyonun gerekli olmadığı basit kullanımlı ve hızlı sonuç isteyenler için üretildi. Kaliteden ödün vermemek kaydı ile ihtiyaç dışı donanımlara yer verilmeyerek son derece ekonomik fiyatlar ile kolay erişilebilir hale getirildi. Basit bir dijital gösterge kontrolünde, 1mm/d hassasiyette strok/yük değerlerini okuyacak şekilde dizayn edildi

KOBİ:

Mukavemet ve malzeme testlerinin artık bir ihtiyaç haline geldiği orta seviye kalite kontrol laboratuvarları için tasarlandı. Cihaz ana gövdesinde sadece acil durdurma ve yukarı aşağı hareket tuşları bulunan model herhangi bir Windows tabanlı tablet, diz üstü veya masa üzeri bir bilgisayar ile çalışabilmekte. Tam bilgisayar kontrollü, numerik ve grafik sonuç veren, kendi Logonuz ile renkli PDF formatında çıktı imkanı sunan Kobi, için analiz ve istatistik yazılımı tamamen ücretsiz. İhtiyaç ve maliyete göre 0,001 mm/d hıza kadar birçok motor ve sürücüleri alternatif olarak sunduğumuz KOBİ için neredeyse özel imalat demek abartı olmaz.

KOMPETAN:

Kalite Kontrolü tamamlayıp Araştırma Geliştirme adımına geçen laboratuvarlar için hayli emek harcanarak ürettiğimiz seridir. Kobi’ den farklı olarak yapılan analizler belirli bir arşiv altında otomatik olarak yedeklenir. GLP kurallarına göre kullanıcı tanımlı arşivleme ile tüm testler saniye saniye kayıt altına alınır. Yapılan testlere geri dönülerek test tekrarı yapabilir. Cihaz kasasına monte özel dokunmatik ekranı ve bir arada çalışan bilgisayar sistemi mevcuttur. İsteğe bağlı cift kademe yük hücresi eklenerek düşük yükler için, daha fazla hassasiyet elde etmek veya bir tarafı çekme, diğer tarafı basma departmanı olarak kullanmayı mümkün kılar. En gelişmiş PLC ve yük hücreleri kullanılan seri, son derece yüksek data transferi sağladığından çok hassas grafikler elde etmek mümkündür

Kobi ve kompetan serilerinde sunulan bilgisayar yazılımız ait bilgi için,

https://labomak.com.tr/index.php/imalatlarimiz/yazilim/

Bize WhatsApp ile ulaşın
Send via WhatsApp