TEKSTİL MALZEME İÇİN HAVA GEÇİRGENLİK TEST CİHAZI

Hava Geçirgenlik Test Cihazı, dokuma, örme ve dokuma olmayan tekstil malzemelerinde hava akışının direncini test etmek için kullanılır. Kullanımı kolay hale getiren FALCON PRO yazılımı ile birlikte sağlanmaktadır.

FalconPro yazılımı

7 inçlik dokunmatik ekranda tüm test işlevlerini yerine getirebildiğiniz gibi , FalconPro yazılımı ile raporlama arşivleme ve istatistik sonuçları barındırabilirsiniz.. Dilerseniz kendi standartlarınızı oluşturarak testlerinizi tek bir tıklama ile gerçekleştirebilirsiniz., Yönetici diğer tüm kullanıcılara tam veya sınırlı yetkiler tanıyabilir (Test yapabilme, test silebilme, arşive erişim gibi yetkiler her kullanıcı için ayrı ayrı tanımlanabilir) ve her bir kullanıcı kendi şifresi ile cihazda işlem yapabilir. Kullanımı kolaydır ve minimum eğitim gerektirir.

Standartlara uygun test başlıkları

Farklı standartlar ve uygulamalar, farklı boyutlarda test başlıkları gerektirir. Labomak üm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün ve aksesuvar yelpazesi ile en güncel ve hızlı çözümler sağlamaktadır. Ayrıca yazılımsal talepleriniz en kısa sürede çözülerek online olarak devreye alınabilmektedir.

Hızlı değişim test orifisleri

Farklı test orifisleri arasında geçiş yapmak hızlı ve kolaydır ve bazı rakip cihazlarda olduğu gibi hava basıncı sensörlerinin bağlantısını kesmeden yapılabilir.

Orifis değişimi tek bir tuş yardımı ile pnomatik olarak açılıp kapanan hazneden gerçekleşmektedir.

Depolama

Labotest-0021’in iç tarafındaki bir aparat, orifisleri düzenli bir şekilde saklar.

Büyük test yatağı

Labotest-0021’in test düzeneği, büyük numuneleri barındırabilir ve çeşitli farklı malzemeleri ve bitmiş giysileri test etmek için uygundur.

TEST BAŞLIKLARI

Farklı standartlar ve uygulamalar, farklı boyutlarda test kafaları gerektirir ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Cihazla birlikte 5 ve 20 cm²başlıklar standart olarak sunulmaktadır.

Opsiyonel olarak aşağıdaki boyutlarda başlıkları sipariş  verebilirsiniz.

•5 cm² standart

•6.45 cm²

•10 cm²

•20 cm² standart

•25 cm²

•38 cm²

•50 cm²

•100 cm²

You may also like...

Bize WhatsApp ile ulaşın
Send via WhatsApp