Hakkımızda

Labomak, 2019 yılı itibarı ile Endüstriyel Test Cihazları ve Özel İmalat Makineleri pazarlama ve üretim konularında faaliyet göstermek amacı ile Labomar Kalite Kontrol ve Test Cihazları San. Tic. Ltd. Şti. ve Kalitest Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. ortaklığı ile kurulmuştur.

Müşterilerimiz numuneleri ile birlikte geldiklerinde laboratuvarları için en uygun çözümlere birlikte karar verebilmemiz için, İstanbul Küçükyalı da Showroom ve Demo salonumuz hizmete açılmıştır.

Ülkemize ithal yolu ile gelen ve oldukça pahalıya mal olan bir çok test cihazının üretimini gerçekleştirerek, satış ve satış sonrası hizmetlerinin kaliteli ve kolay ulaşılabilir olması temel ilkemizdir. Kurucu ortaklarımızın önceki referans listesinde yer alan çalışma arkadaşlarımız ile irtibata geçtiğinizde, ilkemize ve hedeflerimize ne kadar yaklaştığımızı sizler de görebilirsiniz. Şimdi bu yeni çatı altında imalat kapasitemizi ve kalitemizi arttırmak için var gücümüz ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Bu süreçte siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmek ve hizmetlerimizi daha detaylı anlatabilmek üzere çağrılarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Labomak Makine Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Bize WhatsApp ile ulaşın
Send via WhatsApp